Через погодні умови на дорогах і тротуарах громади утворилася ожеледиця. Просимо всіх мешканців бути максимально обережними: водіїв — дотримуватися безпечної швидкості, пішоходів — уважно пересуватися та за можливості обирати неслизьке взуття.
Працівники КП «Еко-Сервіс» спільно з управителями багатоквартирних будинків проводять посипання доріг і тротуарів, аби мінімізувати ризики травмування.
➡️За повідомленням Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології, протягом доби 5 лютого на дорогах області очікується ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Це ускладнює дорожній рух, підвищує ризик ДТП та може спричинити затримку або неможливість доїзду бригад екстреної медичної допомоги до пацієнтів.
Бережіть себе та своїх близьких 🤍
